BIELENIE ZUBOV

Už dávno pominuli časy, keď farba zubov bola nemenná a mohli sme sa s ňou len zmieriť. Bielenie zubov nám dnes poskytuje unikátnu možnosť dosiahnuť vytúženú farbu zubov. K dispozícii sú viaceré možnosti bielenia zubov. Ponúkame bielenie zubov pomocou bieliacej lampy Swis Master Light. Je to veľmi progresívny spôsob bielenia zubov, ktorého najväčšou výhodou je, že výsledok sa dostaví okamžite, to znamená, že po jednej návšteve zubnej ambulancie odchádzate s vybielenými zubami, pričom intenzitu bielenia si môžete sami ovplyvniť.

Mechanizmus bielenia bieliacou lampou spočíva v tom, že na zuby ktoré sú zbavené zubného kazu a zubného kameňa sa nanáša špeciálny gél s obsahom karbamid peroxidu a následne sa aplikuje žiarenie z bieliacej lampy, ktoré je katalyzátorom, t.j. urýchľovačom celej reakcie.

Nočné bielenie zubov je rokmi osvedčená metóda, ktorej najväčšou nevýhodou je, že bielenie prebieha v noci a trvá a-12 nocí. Princíp spočíva v tom, že Vám na základe odtlačkov zhotovíme špeciálne nosiče bieliaceho gélu. Bieliaci gél si pred spaním sami nanášate do týchto nosičov a vkladáte si ich do úst. Počas nočného spánku dochádza k bieleniu zubov. Bielenie zubov možno aj v tomto prípade prerušiť v momente, keď zuby dosiahli vami požadovaný odtieň.

Tretí spôsob bielenia je bielenie systémom Tres-white. Ide o bielenie zubov pomocou prefabrikovaných pások napustených bieliacim gélom. Toto bielenie je vhodné na jemné zmeny odtieňa zubov alebo na tzv. refreshing (osvieženie) farby zubov.

Zmena farby po bielení zubov je trvalá.

Bielenie zubov