Technológie

V našej ambulancií sme investovali do najmodernejšieho materiálneho a technického vybavenia, ktoré nám umožní poskytnúť Vám ošetrenie najvyššej kvality .

STOMATOLOGICKÁ SÚPRAVA

A-dec je renomovaná Americká značka povestná svojou spoľahlivosťou. Táto súprava Vám zaručí vysoký komfort ošetrenia, nakoľko kreslo bolo vyvinuté s dôrazom na komfort pacienta pri ošetrení

stomatologická súprava

RTG - RADIOVIZIOGRAFIA

Je to moderný digitálny systém zhotovovania rontgenových snímok zubov s najmenšou ionizačnou záťažou pacienta. Tento systém nám umožňuje vizualizáciu vnútorných štruktúr zuba, vyhľadávanie neviditeľných kazivých ložísk a kvalitné ošetrenie koreňových kanálov.

RTG - radioviziografia

STOMATOLOGICKÝ MIKROSKOP

V súčasnosti je mikroskop najvyššia úroveň vizualizácie v modernej stomatológií. Umožňuje zubnému lekárovi pohľad až pri 25-násobnom zväčšení , čo mnohonásobne zvyšuje úspešnosť ošetrenia . Je nenahraditeľnou pomocou hlavne pri ošetrení koreňových kanálov, pri ktorých posúva hranice možností zubného lekára. Dokážeme odstraňovať zalomené nástroje, prerábať nesprávne ošetrené kanáliky.

stomatologický mikroskop

Implantačný systém NOBEL BIOCARE

Tento implantačný systém je jedným z najspoľahlivejších systémov v implantológií , ktorý umožňuje veľmi bezpečné a spoľahlivé zavádzanie zubných implantátov do bezzubých oblastí.

Implantačný systém NOBEL BIOCARE

 

Ambulancia je plne vybavená stomatochirurgickým inštrumentáriom, ktoré umožňuje našej maxillofaciálnej stomatochirurgičke vykonávať kompletný sortiment ambulantných chirurgických zákrokov.

Stomatologické materiály kupujeme výhradne od renomovaných značiek, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a trvácnosť výplní, čo nám umožňuje poskytovať PLNÚ DVOJROČNÚ ZÁRUKU na naše výrobky.